• EZC H5 WATERPOLO

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 jan. AFGELASTEZC H5 - Scholtenhagen H2Het Slagman
    23 jan. AFGELASTDe Dinkel H2 - EZC H5Dorper Esch
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden EZC H5 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser H3110014953
    2Piranha H211008353
    3De Dinkel H200000000
    4Scholtenhagen H200000000
    5EZC H500000000
    6WS Twente H600000000
    7VKC'03 H31001914-50
    8OZ&PC H4100138-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Paul van denTeamspeler
    Berg, Tom van denTeamspeler
    Gouw, David van derTeamspeler
    Hassink, RubenTeamspeler
    Hudepohl, PeterTeamspeler
    Huisman, LucTeamspeler
    Lipper, NiekTeamspeler
    Lode, PatrickTeamspeler
    Morpey, TyroneTeamspeler
    Scholing, MarkTeamspeler
    Spijker, TomTeamspeler
    Spijkerman, MikeTeamspeler
    Weustenraad, TijsTeamspeler
    Witteveen, JorritTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grunefeld, EllenTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC H5

    Heren

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd