• EZC H4 WATERPOLO

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. AFGELASTEZC H4 - WZC-De IJsel (SG) H1Het Slagman
    6 feb. AFGELASTVKC'03 H2 - EZC H4De Vlaskoel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden EZC H4 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VKC'03 H21100163133
    2De Grunte H200000000
    3Scholtenhagen H100000000
    4EZC H400000000
    5WZC-De IJsel (SG) H100000000
    6Schuurman BZC H500000000
    7De Mors H41001316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bennink, RikTeamspeler
    Brands, JosTeamspeler
    Bruggeman, ArjanTeamspeler
    Dorrepaal, HansTeamspeler
    Duyl, Berco vanTeamspeler
    Huuskes, RobTeamspeler
    Kok, MarvinTeamspeler
    Lammerink, Henk JanTeamspeler
    Mey, Timo van derTeamspeler
    Siers, ErwinTeamspeler
    Stulen, MarcelTeamspeler
    Vos, Robert deTeamspeler
    Weele, Rob terTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC H4

    Heren

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd