• EZC H3 WATERPOLO

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 18:15WS Twente H5 - EZC H3t Wooldrik
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.EZC H3 - Losser H28 - 9
    6 apr.DOS H1 - EZC H314 - 6
  • Poulestanden EZC H3 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Het Ravijn H41614111551074843
    2DOS H1171322164947041
    3De Grunte H3161006127123430
    4VZ&PC H3169251541153929
    5Losser H2178271491272226
    6Piranha H2187110117130-1322
    7Scholtenhagen H116718141132922
    8Schuurman BZC H4186012155221-6618
    9WS Twente H515301287141-549
    10EZC H3171115112171-594
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achterberg, ErnestTeamspeler
    Bennink, RikTeamspeler
    Berg, Paul van denTeamspeler
    Berg, Tom van denTeamspeler
    Bos, Martijn van denTeamspeler
    Bruggeman, ArjanTeamspeler
    Duyl, Berco vanTeamspeler
    Ertmann, Eric WillemTeamspeler
    Hassink, RubenTeamspeler
    Lammerink, Henk JanTeamspeler
    Lammers, HaraldTeamspeler
    Lipper, NiekTeamspeler
    Lode, PatrickTeamspeler
    Mensink, MatthijsTeamspeler
    Mey, Timo van derTeamspeler
    Schepers, BartTeamspeler
    Scholing, MarkTeamspeler
    Schukkert, HerjanTeamspeler
    Spijker, TomTeamspeler
    Stulen, MarcelTeamspeler
    Swerink, MarwinTeamspeler
    Wassen, LaurensTeamspeler
    Weele, Rob terTeamspeler
    Witteveen, JorritTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wijngaarden, Rob VanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WS Twente H5

    VS

    EZC H3

    20 april 202418:15 uur
    t Wooldrik Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC H3

    Heren

    6,59

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,24

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd