• EZC H2 WATERPOLO

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden EZC H2 ( Reserve 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VZ&PC H22016131981564249
    2De Houtrib H21915042351726345
    3Aqua-Novio'94 H32012082401994136
    4EZC H22010371921632933
    5Deltasteur H2201019176173331
    6WS Twente H419928176179-329
    7ENC Arnhem (SG) H3208210178188-1026
    8WS Twente H3207211198208-1023
    9DWK H2207112177189-1222
    10Schuurman BZC H3205213201225-2417
    11WWV Winterswijk H2202216141260-1198
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ballast, SvenTeamspeler
    Barske, KoenTeamspeler
    Haveman, DemianTeamspeler
    Ipskamp, MikeTeamspeler
    Nijhuis, TimTeamspeler
    Weustenraad, TijsTeamspeler
    Woldering, MarcoTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC H2

    Heren Reserve

    9,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,65

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd