• EZC H1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jan. AFGELASTEZC H1 - Orca H1Het Slagman
    6 feb. AFGELASTWSG ESTA (SG) H1 - EZC H1Aquarena
    13 feb. AFGELASTDraGor (SG) H1 - EZC H1De Welle
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 jan.De Mors H1 - EZC H1
  • Poulestanden EZC H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSG ESTA (SG) H12200282446
    2DraGor (SG) H12200181446
    3Orca H11100164123
    4ENC Arnhem (SG) H11100151323
    5VZ&PC H12101212013
    6HZPC/Avéna (SG) H12101212103
    7Livo H100000000
    8HZC de Robben H100000000
    9Zwemvereniging Utrecht H120022326-30
    10De Mors H120022732-50
    11EZC H120021227-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barske, KoenTeamspeler
    Haveman, DemianTeamspeler
    Ipskamp, MikeTeamspeler
    Meupelenberg, MauriceTeamspeler
    Nijhuis, TimTeamspeler
    Peterinck, RoelTeamspeler
    Schutteman, TaerekTeamspeler
    Woldering, MarcoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gezel, PimOverige stafStandaard functie
    Liebe, RubenOverige stafStandaard functie
    Mars, HuubOverige stafStandaard functie
    Stulen, MarcelTechnische staf
    Veldhuizen, TomOverige stafStandaard functie
    Witteveen, JorritTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC H1

    Heren (Bond)

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd