• EZC H1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 19:30EZC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Het Slagman
    30 mei. 00:00EZC H1 - SGHA H1Het Slagman
    30 mei. 00:00Orca H1 - EZC H1De Blauwe Golf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.WS Twente H1 - EZC H19 - 8
    19 mei.EZC H1 - WS Twente H110 - 9
    14 mei.EZC H1 - Orca H18 - 11
  • Poulestanden EZC H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HZC de Robben H120181138217920355
    2VZ&PC H12115512311488350
    3Zwemvereniging Utrecht H12113262532332041
    4Livo H1209651811671433
    5SGHA H1189361811671430
    6ENC Arnhem (SG) H1198562182081029
    7WS Twente H120749212241-2925
    8WSG ESTA (SG) H117539190207-1718
    9Orca H1186012171204-3318
    10De Mors H1203512190286-9614
    11EZC H1193115183266-8310
    12DraGor (SG) H1212316200286-869

    Poulestanden EZC H1 (WBMH1 ManMeer Cup Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OZ&PC H15500104366815
    2WS Twente H15302756969
    3De IJsselmeeuwen H15302646229
    4VKC'03 H15203737036
    5EZC H152035168-176
    6ZPC De Hof H1500539101-620
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barske, KoenTeamspeler
    Haveman, DemianTeamspeler
    Ipskamp, MikeTeamspeler
    Meupelenberg, MauriceTeamspeler
    Nijhuis, TimTeamspeler
    Peterinck, RoelTeamspeler
    Schutteman, TaerekTeamspeler
    Woldering, MarcoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gezel, PimOverige stafStandaard functie
    Liebe, RubenOverige stafStandaard functie
    Mars, HuubOverige stafStandaard functie
    Stulen, MarcelTechnische stafCoach
    Veldhuizen, TomOverige stafStandaard functie
    Witteveen, JorritTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    EZC H1

    VS

    Zwemvereniging Utrecht H1

    28 mei 202219:30 uur
    Het Slagman Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC H1

    Heren (Bond)

    9,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,53

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd