• EZC Da3 WATERPOLO

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 17:10EZC Da3 - De Mors Da1Het Slagman
    8 okt. 16:15Livo Da2 - EZC Da3t Walfort
    15 okt. 17:25EZC Da3 - ZPC De Hof Da2Het Slagman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.NDD Da2 - EZC Da314 - 5
  • Poulestanden EZC Da3 ( 2e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montferland Da13201221846
    2NDD Da22101191543
    3ZPC De Hof Da211006243
    4De Grunte Da12101131033
    5Piranha Da111009633
    6Livo Da211004313
    7DWV Da100000000
    8DOS Da100000000
    9Schuurman BZC Da32002510-50
    10De Mors Da1100149-50
    11EZC Da31001514-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brugge, Jolien terTeamspeler
    Brugge, Lieke terTeamspeler
    Buijs, KyaraTeamspeler
    Evstatieva, RumyanaTeamspeler
    Hofstra, VeroniqueTeamspeler
    Keizers, FloorTeamspeler
    Lucassen, ManonTeamspeler
    Maartens, HannekeTeamspeler
    Meijerink, LisaTeamspeler
    Molkenboer, LianneTeamspeler
    Nandpersad, PriyankaTeamspeler
    Ossel, MariskaTeamspeler
    Poell, AmberTeamspeler
    Poell, ManonTeamspeler
    Pool, SusanTeamspeler
    Smit, KarinTeamspeler
    Timmerman, NikitaTeamspeler
    Wieggers, PamTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grunefeld, EllenTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    EZC Da3

    VS

    De Mors Da1

    01 oktober 202217:10 uur
    Het Slagman Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC Da3

    Dames

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd