• EZC Da1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 jan. AFGELASTEZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Het Slagman
    23 jan. AFGELASTEZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Het Slagman
    30 jan. AFGELASTZV Haerlem Da1 - EZC Da1De Planeet
    6 feb. AFGELASTLivo Da1 - EZC Da1t Walfort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 jan.WZC (SG) Da1 - EZC Da1
  • Poulestanden EZC Da1 (DAMB Dames (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da11100187113
    2Z&PC De Gouwe Da1110013673
    3Waterpolo Den Haag (SG) Da111009633
    4ZV Haerlem Da12101221573
    5EZC Da100000000
    6Livo Da100000000
    7ZVVS Da11001613-70
    8WZC (SG) Da120021334-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Guichelaar, RianneTeamspeler
    Haan, Annemette deTeamspeler
    Jansen, KarenTeamspeler
    Kieft, Merel van derTeamspeler
    Landkroon, LeonieTeamspeler
    Morsink, LianneTeamspeler
    Rotsma, DeviTeamspeler
    Versteeg, MariekeTeamspeler
    Wesel, VeraTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jonkman, PeterTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC Da1

    Dames (Bond)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd