• CG1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden EZC CG1 (CG Gemengd-C <15)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EZC CG1121011169709931
    2OZ&PC CG112912167848328
    3De Mors CG1119021736311027
    4De Veene CG 1139041888010827
    5VZ&PC CG111704114823221
    6WS Twente CG112507135914415
    7De Dinkel 5CG1930649114-659
    8De Grunte CG 1910848149-1013
    9Losser CG11010988134-463
    10VKC'03 CG111001111275-2640
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dohmen, RubenTeamspeler
    Ertmann, TessTeamspeler
    Groen, DominikTeamspeler
    Hoopen, Britt tenTeamspeler
    Jonker, FieneTeamspeler
    Leeuw, Milan deTeamspeler
    Raatjes, SimonTeamspeler
    Rozema, Thijs KickTeamspeler
    Siebelink, AniqueTeamspeler
    Voois, JesseTeamspeler
    Wagenaar, JoostTeamspeler
    Wolberink, LaraTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Liebe, RubenTechnische stafCoach
    Veldhuizen, TomTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC CG1

    Gemengd-C <15

    14,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,58

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd