• CG1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.EZC CG1 - VZ&PC CG111 - 4
  • Poulestanden EZC CG1 (CG Gemengd-C <15)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Mors CG18602130498118
    2EZC CG16510105297616
    3De Veene CG 16501109298015
    4OZ&PC CG1741285632213
    5VZ&PC CG1640269442512
    6WS Twente CG1640278374112
    7De Dinkel 5CG172053591-566
    8De Grunte CG 140041792-750
    9Losser CG160064393-500
    10VKC'03 CG160065149-1440
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dohmen, RubenTeamspeler
    Ertmann, TessTeamspeler
    Groen, DominikTeamspeler
    Hoopen, Britt tenTeamspeler
    Jonker, FieneTeamspeler
    Leeuw, Milan deTeamspeler
    Raatjes, SimonTeamspeler
    Rozema, Thijs KickTeamspeler
    Siebelink, AniqueTeamspeler
    Voois, JesseTeamspeler
    Wagenaar, JoostTeamspeler
    Wolberink, LaraTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Liebe, RubenTechnische stafCoach
    Veldhuizen, TomTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC CG1

    Gemengd-C <15

    17,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd