• BG1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden EZC BG1 ( 2e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EZC BG 11614201939310044
    2De Mors BG1161312183948940
    3De Reest BG1161114184899534
    4Losser BG11610151501262431
    5De Grunte BG1167181391281122
    6VZ&PC BG1166010103121-1818
    7WS Twente BG1164012124160-3612
    8OZ&PC BG116301380180-1009
    9Natare BG116101566231-1653
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dohmen, RubenTeamspelerDoelverdediger
    Grigore, Gabriel TudorTeamspeler
    Groen, DominikTeamspeler
    Jonker, FieneTeamspeler
    Kors, TimuçinTeamspeler
    Leeuw, Milan deTeamspeler
    Rozema, Thijs KickTeamspeler
    Siebelink, AniqueTeamspeler
    Tellegen, Skip vanTeamspeler
    Wagenaar, JoostTeamspeler
    Wolberink, LaraTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Liebe, RubenTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EZC BG1

    Gemengd-B <17

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd