• Programma Waterpolo

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    11 feb. 13:00Het Ravijn EG1 - EZC EG1Het RavijnNIJVERDAL
    11 feb. 17:45EZC DG1 - Het Ravijn DG1Het SlagmanENSCHEDE
    11 feb. 18:30EZC H1 - DraGor (SG) H1Het SlagmanENSCHEDE
    18 feb. 17:00EZC EG1 - Polar Bears EG1Het SlagmanENSCHEDE
    18 feb. 17:30EZC DG2 - WS Twente DG2Het SlagmanENSCHEDE
    18 feb. 20:00De Reest H1 - EZC H1Bad HesselingenMEPPEL
    4 mrt. 14:50EZC EG1 - Flevo EG1Het SlagmanENSCHEDE
    4 mrt. 15:30Piranha H2 - EZC H4Het SlagmanENSCHEDE
    4 mrt. 16:30De Grunte DG1 - EZC DG2De SlagHARDENBERG
    4 mrt. 17:15De Mors Da1 - EZC Da3De KoerbeltRIJSSEN
    4 mrt. 17:45EZC BG2 - De Mors BG1Het SlagmanENSCHEDE
    4 mrt. 18:05Livo Da1 - EZC Da1t WalfortAALTEN
    4 mrt. 18:30EZC H3 - De Dinkel H1Het SlagmanENSCHEDE
    4 mrt. 19:20EZC H1 - ZPC De Hof H1Het SlagmanENSCHEDE
    4 mrt. 19:20WS Twente H2 - EZC H2t WooldrikBORNE
    5 mrt. 15:45ZPC De Hof Da1 - EZC Da2De Vijf HeuvelsMARKELO
    11 mrt. 17:30Schuurman BZC H4 - EZC H4t TimpkeBORCULO
    11 mrt. 17:35EZC Da3 - Montferland Da1Het SlagmanENSCHEDE
    11 mrt. 18:20EZC EG1 - ENC Arnhem (SG) EG1Het SlagmanENSCHEDE
    11 mrt. 18:50EZC DG1 - Losser DG1Het SlagmanENSCHEDE
    11 mrt. 19:00De Veene H2 - EZC H3Het SportparkALMELO
    11 mrt. 19:30EZC Da1 - NDD Da1Het SlagmanENSCHEDE
    11 mrt. 19:30VKC'03 H1 - EZC H1De VlaskoelTUBBERGEN
    11 mrt. 20:25EZC Da2 - Livo Da1Het SlagmanENSCHEDE
    18 mrt. 14:15VZ&PC EG1 - EZC EG1De StamperVRIEZENVEEN
    18 mrt. 15:00VZ&PC DG1 - EZC DG1De StamperVRIEZENVEEN
    18 mrt. 18:30EZC H1 - Nunspeet H1Het SlagmanENSCHEDE
    18 mrt. 19:35EZC H2 - DWK H2Het SlagmanENSCHEDE
    25 mrt. 14:15VZ&PC EG1 - EZC EG1De StamperVRIEZENVEEN
    25 mrt. 16:20EZC DG2 - De Mors DG1Het SlagmanENSCHEDE
    25 mrt. 16:25Aqua-Novio'94 H3 - EZC H2Sportf.bad Nijmegen-WestNIJMEGEN
    25 mrt. 17:00EZC DG1 - Schuurman BZC DG1Het SlagmanENSCHEDE
    25 mrt. 17:45EZC H4 - Scholtenhagen H1Het SlagmanENSCHEDE
    25 mrt. 18:30EZC H1 - GZVW H1Het SlagmanENSCHEDE
    25 mrt. 18:40NDD Da1 - EZC Da2Sportcentrum RozengaardeDOETINCHEM
    25 mrt. 18:45De Grunte Da1 - EZC Da3De SlagHARDENBERG
    1 apr. 16:00ZPC De Hof DG1 - EZC DG2De Vijf HeuvelsMARKELO
    1 apr. 16:50Schuurman BZC DG2 - EZC DG1t TimpkeBORCULO
    1 apr. 17:20Losser H2 - EZC H4BrilmansdennenLOSSER
    1 apr. 18:00EZC EG1 - Het Ravijn EG1Het SlagmanENSCHEDE
    1 apr. 18:15ZPC De Hof H2 - EZC H3De Vijf HeuvelsMARKELO
    1 apr. 18:30EZC H2 - Schuurman BZC H3Het SlagmanENSCHEDE
    1 apr. 19:45EZC Da3 - Piranha Da1Het SlagmanENSCHEDE
    1 apr. 20:00ZPC De Hof H1 - EZC H1De Vijf HeuvelsMARKELO
    1 apr. 20:30EZC Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Het SlagmanENSCHEDE
    2 apr. 17:00EZC Da2 - EZC Da1Het SlagmanENSCHEDE
    8 apr. 18:40Montferland Da1 - EZC Da3Laco Sportcentrum 's Heerenberg'S-HEERENBERG
    15 apr. 15:00De Mors EG1 - EZC EG1De KoerbeltRIJSSEN
    15 apr. 18:30WS Twente DG2 - EZC DG2TwentebadHENGELO OV
    15 apr. 18:45EZC H4 - WS Twente H5Het SlagmanENSCHEDE
    15 apr. 19:00De Mors H1 - EZC H1De KoerbeltRIJSSEN
    15 apr. 19:15ENC Arnhem (SG) Da1 - EZC Da2ValkenhuizenARNHEM
    15 apr. 20:00WS Twente H3 - EZC H2TwentebadHENGELO OV
    16 apr. 16:55Schuurman BZC Da3 - EZC Da3t TimpkeBORCULO
    22 apr. 16:45Het Ravijn DG2 - EZC DG1Het RavijnNIJVERDAL
    22 apr. 17:15Deltasteur H1 - EZC H1Zwembad De SteurKAMPEN
    22 apr. 17:50EZC DG2 - De Grunte DG1Het SlagmanENSCHEDE
    22 apr. 18:30EZC Da1 - Polar Bears Da3Het SlagmanENSCHEDE
    22 apr. 19:25EZC H2 - WWV Winterswijk H2Het SlagmanENSCHEDE
    22 apr. 20:25EZC H3 - OZ&PC H3Het SlagmanENSCHEDE
    29 apr. 15:00De Walvisch H1 - EZC H1HIS/ Willem Alexander BadGRONINGEN
    29 apr. 16:00EZC H3 - ZPC De Hof H3Het SlagmanENSCHEDE
    29 apr. 16:00EZC Da3 - De Mors Da1Het SlagmanENSCHEDE
    29 apr. 16:00EZC H4 - Schuurman BZC H4Het SlagmanENSCHEDE
    29 apr. 17:10De Grunte DG1 - EZC DG2De SlagHARDENBERG
    29 apr. 17:30EZC H2 - WS Twente H2Het SlagmanENSCHEDE
    29 apr. 19:00WZC-De IJsel (SG) H1 - EZC H4TijenraanRAALTE