• Programma Waterpolo

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    1 okt. 15:45De Mors DG1 - EZC DG2De Koerbelt
    1 okt. 16:30De Mors BG1 - EZC BG2De Koerbelt
    1 okt. 16:40EZC EG1 - ENC Arnhem (SG) EG1Het Slagman
    1 okt. 17:10EZC Da3 - De Mors Da1Het Slagman
    1 okt. 17:55EZC DG1 - VZ&PC DG1Het Slagman
    1 okt. 18:15Schuurman BZC H4 - EZC H4t Timpke
    1 okt. 18:35EZC H2 - WS Twente H2Het Slagman
    1 okt. 19:35EZC Da2 - ZPC De Hof Da1Het Slagman
    1 okt. 20:00De Dinkel H1 - EZC H3Dorper Esch
    1 okt. 20:30EZC Da1 - Livo Da1Het Slagman
    8 okt. 14:15VZ&PC EG1 - EZC EG1De Stamper
    8 okt. 15:00Het Ravijn DG1 - EZC DG1Het Ravijn
    8 okt. 16:15Livo Da2 - EZC Da3t Walfort
    8 okt. 17:05EZC DG2 - ZPC De Hof DG1Het Slagman
    8 okt. 17:30Schuurman BZC Da1 - EZC Da2t Timpke
    8 okt. 17:45EZC BG2 - De Dinkel BG1Het Slagman
    8 okt. 18:30EZC H1 - De Reest H1Het Slagman
    8 okt. 19:35EZC H4 - Scholtenhagen H1Het Slagman
    8 okt. 20:00WS Twente H4 - EZC H2t Wooldrik
    8 okt. 20:20EZC H3 - VKC'03 H2Het Slagman
    9 okt. 16:30ZPC De Hof Da1 - EZC Da1De Vijf Heuvels
    15 okt. 15:45De Mors H3 - EZC H3De Koerbelt
    15 okt. 16:15OZ&PC BG1 - EZC BG2Vondersweijde
    15 okt. 17:20Losser H2 - EZC H4Brilmansdennen
    15 okt. 17:25EZC Da3 - ZPC De Hof Da2Het Slagman
    15 okt. 18:10EZC EG1 - Het Ravijn EG1Het Slagman
    15 okt. 18:40EZC DG2 - WS Twente DG2Het Slagman
    15 okt. 19:25EZC Da1 - Schuurman BZC Da1Het Slagman
    22 okt. 17:30EZC H2 - VZ&PC H2Het Slagman
    22 okt. 19:15De Veene H1 - EZC H1Het Sportpark
    29 okt. 19:00EZC Da1 - BZC Brandenburg Da1Het Slagman
    5 nov. 15:45De Mors EG1 - EZC EG1De Koerbelt
    5 nov. 16:30Losser DG1 - EZC DG1Brilmansdennen
    5 nov. 17:00De Grunte DG1 - EZC DG2De Slag
    5 nov. 17:45EZC H3 - De Veene H2Het Slagman
    5 nov. 18:05Livo Da1 - EZC Da2t Walfort
    5 nov. 18:30EZC H1 - VKC'03 H1Het Slagman
    5 nov. 19:35EZC H4 - WS Twente H5Het Slagman
    6 nov. 18:50NDD Da1 - EZC Da1Sportcentrum Rozengaarde
    12 nov. 15:45Schuurman BZC DG1 - EZC DG1t Timpke
    12 nov. 17:45EZC EG1 - Polar Bears EG1Het Slagman
    12 nov. 18:15EZC Da3 - De Grunte Da1Het Slagman
    12 nov. 19:00EZC H2 - Aqua-Novio'94 H3Het Slagman
    12 nov. 20:15EZC Da2 - NDD Da1Het Slagman
    13 nov. 17:30GZVW H1 - EZC H1De Watertoren
    19 nov. 17:05EZC DG2 - De Mors DG1Het Slagman
    19 nov. 17:25DOS Da1 - EZC Da3Van Pallandtbad
    19 nov. 17:30Schuurman BZC H3 - EZC H2t Timpke
    19 nov. 17:45EZC DG1 - Schuurman BZC DG2Het Slagman
    19 nov. 18:30EZC H1 - De Veene H1Het Slagman
    19 nov. 18:45Polar Bears Da3 - EZC Da2De Peppel
    19 nov. 19:00WZC-De IJsel (SG) H1 - EZC H4Tijenraan
    19 nov. 19:35EZC H3 - ZPC De Hof H2Het Slagman
    19 nov. 20:25ENC Arnhem (SG) Da1 - EZC Da1Valkenhuizen
    20 nov. 17:45Piranha Da1 - EZC Da3Het Slagman
    26 nov. 16:00ZPC De Hof DG1 - EZC DG2De Vijf Heuvels
    26 nov. 16:15EZC BG2 - De Grunte BG1Het Slagman
    26 nov. 17:00EZC H4 - Piranha H2Het Slagman
    26 nov. 17:45EZC Da3 - Schuurman BZC Da3Het Slagman
    26 nov. 18:00Flevo EG1 - EZC EG1Jaap van der Krol Bad
    26 nov. 18:30EZC H2 - WS Twente H3Het Slagman
    26 nov. 19:45EZC H1 - De Mors H1Het Slagman
    26 nov. 20:50EZC Da2 - ENC Arnhem (SG) Da1Het Slagman
    3 dec. 14:30ENC Arnhem (SG) EG1 - EZC EG1Valkenhuizen
    3 dec. 16:25Polar Bears Da3 - EZC Da1De Peppel
    3 dec. 17:05EZC DG1 - Het Ravijn DG2Het Slagman
    3 dec. 17:30WS Twente DG2 - EZC DG2t Wooldrik
    3 dec. 17:45EZC Da3 - DWV Da1Het Slagman
    3 dec. 17:50WWV Winterswijk H2 - EZC H2Jaspers
    3 dec. 17:55De Grunte BG1 - EZC BG2De Slag
    3 dec. 18:30EZC H1 - Deltasteur H1Het Slagman
    3 dec. 19:35EZC H4 - Schuurman BZC H4Het Slagman
    4 dec. 19:15OZ&PC H3 - EZC H3Vondersweijde
    10 dec. 14:55EZC EG1 - VZ&PC EG1Het Slagman
    10 dec. 15:25EZC DG2 - De Grunte DG1Het Slagman
    10 dec. 16:05EZC BG2 - VZ&PC BG1Het Slagman
    10 dec. 16:50EZC Da3 - DOS Da1Het Slagman
    10 dec. 17:35EZC H3 - De Grunte H1Het Slagman
    10 dec. 17:55WS Twente DG1 - EZC DG1t Wooldrik
    10 dec. 18:20EZC H2 - De IJsselmeeuwen H2Het Slagman
    10 dec. 18:40Nunspeet H1 - EZC H1De Brake
    10 dec. 19:20EZC Da1 - Losser Da1Het Slagman
    10 dec. 20:15EZC Da2 - Polar Bears Da3Het Slagman
    11 dec. 18:15Scholtenhagen H1 - EZC H4De Wilder
    15 dec. 19:45EZC Da1 - EZC Da2Het Slagman
    17 dec. 18:15De Veene BG1 - EZC BG2Het Sportpark
    17 dec. 19:00WZC-De IJsel (SG) H1 - EZC H4Tijenraan
    14 jan. 15:00Het Ravijn EG1 - EZC EG1Het Ravijn
    14 jan. 18:00Losser Da1 - EZC Da2Brilmansdennen
    14 jan. 18:05EZC DG1 - OZ&PC DG1Het Slagman
    14 jan. 18:45EZC Da3 - NDD Da2Het Slagman
    14 jan. 19:15WS Twente BG1 - EZC BG2Twentebad
    14 jan. 19:30EZC H4 - Losser H2Het Slagman
    15 jan. 15:45ZPC De Hof H3 - EZC H3De Vijf Heuvels
    21 jan. 15:00De Mors DG1 - EZC DG2De Koerbelt
    21 jan. 16:45DWV Da1 - EZC Da3Zwembad Den Helder
    21 jan. 17:55EZC EG1 - De Mors EG1Het Slagman
    21 jan. 18:25EZC BG2 - De Veene BG1Het Slagman
    21 jan. 19:15WS Twente H5 - EZC H4t Wooldrik
    21 jan. 19:45DWK H2 - EZC H2Veluwehal