• Programma Waterpolo

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 mrt. 14:00VZ&PC DG2 - EZC DG1De StamperVRIEZENVEEN
    2 mrt. 15:05Thetis Da1 - EZC Da2LACO Sportcentrum LingewaardBEMMEL
    2 mrt. 15:15Natare BG1 - EZC BG1t WalfortAALTEN
    2 mrt. 16:35EZC DG2 - Octopus DG1Het SlagmanENSCHEDE
    2 mrt. 17:15EZC H3 - De Grunte H3Het SlagmanENSCHEDE
    2 mrt. 17:30VZ&PC Da2 - EZC Da3De StamperVRIEZENVEEN
    2 mrt. 18:00EZC CG1 - De Dinkel CG1Het SlagmanENSCHEDE
    2 mrt. 18:45EZC H2 - Aqua-Novio'94 H3Het SlagmanENSCHEDE
    2 mrt. 19:30EZC H1 - Middelsé-Skelp (SG) H1Het SlagmanENSCHEDE
    9 mrt. 14:35EZC DG1 - VZ&PC DG1Het SlagmanENSCHEDE
    9 mrt. 15:15EZC BG1 - VZ&PC BG1Het SlagmanENSCHEDE
    9 mrt. 16:00EZC H2 - Deltasteur H2Het SlagmanENSCHEDE
    9 mrt. 16:45EZC Da1 - VZ&PC Da1Het SlagmanENSCHEDE
    9 mrt. 17:00De IJsselmeeuwen DG1 - EZC DG2De IJsselslagZUTPHEN
    9 mrt. 17:30WS Twente EG1 - EZC EG1t WooldrikBORNE
    9 mrt. 17:40Piranha H1 - EZC H1Het SlagmanENSCHEDE
    9 mrt. 18:45Piranha H2 - EZC H3Het SlagmanENSCHEDE
    9 mrt. 18:45WS Twente CG1 - EZC CG1t WooldrikBORNE
    10 mrt. 14:45EZC Da3 - De Veene Da1Het SlagmanENSCHEDE
    10 mrt. 15:30EZC Da2 - Proteus Da1Het SlagmanENSCHEDE
    16 mrt. 14:00EZC EG1 - Losser EG1Het SlagmanENSCHEDE
    16 mrt. 14:30EZC CG1 - De Grunte CG1Het SlagmanENSCHEDE
    16 mrt. 15:15EZC H3 - VZ&PC H3Het SlagmanENSCHEDE
    16 mrt. 16:45Schuurman BZC DG1 - EZC DG1t TimpkeBORCULO
    16 mrt. 17:15De Mors BG1 - EZC BG1De KoerbeltRIJSSEN
    16 mrt. 18:15Scholtenhagen Da1 - EZC Da3De WilderHAAKSBERGEN
    16 mrt. 19:30DWK H2 - EZC H2VeluwehalBARNEVELD
    16 mrt. 19:30ZPC De Hof Da2 - EZC Da2De Vijf HeuvelsMARKELO
    16 mrt. 20:25Nunspeet H1 - EZC H1De WiltsanghNUNSPEET
    23 mrt. 14:15Aqua-Novio'94 Da1 - EZC Da2Sportf.bad Nijmegen-WestNIJMEGEN
    23 mrt. 15:50EZC DG2 - De Mors DG1Het SlagmanENSCHEDE
    23 mrt. 16:30EZC BG1 - De Reest BG1Het SlagmanENSCHEDE
    23 mrt. 16:45Losser CG1 - EZC CG1BrilmansdennenLOSSER
    23 mrt. 17:00VKC'03 DG1 - EZC DG1De VlaskoelTUBBERGEN
    23 mrt. 17:15EZC H1 - De Reest H1Het SlagmanENSCHEDE
    23 mrt. 21:25Nunspeet Da1 - EZC Da1De WiltsanghNUNSPEET
    24 mrt. 13:30Het Ravijn EG1 - EZC EG1Het RavijnNIJVERDAL
    24 mrt. 15:00EZC H2 - WWV Winterswijk H2Het SlagmanENSCHEDE
    24 mrt. 15:45EZC H3 - Het Ravijn H4Het SlagmanENSCHEDE
    6 apr. 16:20ENC Arnhem (SG) H3 - EZC H2ValkenhuizenARNHEM
    6 apr. 17:30ZPC De Hof Da1 - EZC Da1De Vijf HeuvelsMARKELO
    6 apr. 17:30DOS H1 - EZC H3Van PallandtbadVARSSEVELD
    6 apr. 18:30EZC EG1 - De Mors EG2Het SlagmanENSCHEDE
    6 apr. 19:00EZC CG1 - VKC'03 CG1Het SlagmanENSCHEDE
    6 apr. 19:45EZC Da3 - De Zandstuve Da1Het SlagmanENSCHEDE
    6 apr. 20:30EZC Da2 - EZPC Da1Het SlagmanENSCHEDE
    7 apr. 14:45OZ&PC DG1 - EZC DG1VondersweijdeOLDENZAAL
    7 apr. 15:00ZPC De Hof DG1 - EZC DG2De Vijf HeuvelsMARKELO
    13 apr. 15:50Livo DG1 - EZC DG1t WalfortAALTEN
    13 apr. 16:05EZC EG1 - ZPC De Hof EG1Het SlagmanENSCHEDE
    13 apr. 16:35EZC DG2 - De Spreng DG1Het SlagmanENSCHEDE
    13 apr. 17:15EZC CG1 - VZ&PC CG1Het SlagmanENSCHEDE
    13 apr. 17:35Losser BG1 - EZC BG1BrilmansdennenLOSSER
    13 apr. 18:00EZC H2 - WS Twente H4Het SlagmanENSCHEDE
    13 apr. 18:00DWK Da1 - EZC Da2VeluwehalBARNEVELD
    13 apr. 18:30De Dinkel Da1 - EZC Da3Dorper EschDENEKAMP
    13 apr. 18:45EZC H3 - Losser H2Het SlagmanENSCHEDE
    13 apr. 19:30EZC H1 - DraGor (SG) H1Het SlagmanENSCHEDE
    20 apr. 12:00EZC DG2 - DWV DG1Het SlagmanENSCHEDE
    20 apr. 14:45VZ&PC CG1 - EZC CG1De StamperVRIEZENVEEN
    20 apr. 18:15WS Twente H5 - EZC H3t WooldrikBORNE
    20 apr. 19:00WS Twente H3 - EZC H2t WooldrikBORNE
    20 apr. 19:50De Veene H1 - EZC H1Het SportparkALMELO
    21 apr. 15:00EZC DG1 - Proteus DG1Het SlagmanENSCHEDE
    21 apr. 15:40EZC BG1 - WS Twente BG1Het SlagmanENSCHEDE
    21 apr. 16:25EZC Da2 - ENC Arnhem (SG) Da2Het SlagmanENSCHEDE
    21 apr. 17:10EZC Da1 - SWOL 1894 Da2Het SlagmanENSCHEDE